close
چت روم
بیوگرافی سونیک آهنی (متال سونیک)


با سلام خدمت تمام دوستداران سونیکی و بازدید کنندگان محترم

از اونجا که طرفداران سونیکی توی ایران خورده شدن (!) کسی هم کاری نمیتونه بکنه و این مکان هم زیاد اپدیت نخواهد شد.

سونیک و شدو از اینکه 2 سال تمام در خدمت شما دوستان بود بسیار خرسند میباشد ولی اینجا گاهی اوقات با برخی اخبار مهم از جمله آمدن کارتون و انیمیشن های جدید و ... اپدیت خواهد شد! در صورت اپدیت شدن هم به اعضای عزیز سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین از اعضای عزیز و مشتاقان تازه جهت قرار دادن مطلب نیز تقاضا داریم تا مطالبشون رو قرار بدن تا با نام خودشون در اینترنت به ثبت برسه. جهت این کار هم تنها کافیه عضو بشن تا مطلب قرار بدن.

پل های ارتباطی با سونیک و شدو به شکل زیر است:

- یاهو: Shadow.Dark1313@yahoo.com

- جیمیل: Shadow.Dark1313@gmail.com

- اسکایپ: Shadow.Dark1313

- نیمباز: Shadow.Dark1313

- اپارات: Aparat.com/Shadow.Dark1313این مطلب توسط سایت سونیک و شدوساخته و نوشته شده است

 

Metal Sonic

 

نام: متال سونیک
نژاد: روبات
جنسیت: نامشخص (به نظر میرسه مذکر)
قد: 100 سانتی متر
وزن: 125.2 کیلوگرم
رنگ چشم: خود چشم مشکی ولی مردم چشم قرمز
رنگ: آبی، زرد، نقره ای، قرمز، سفید
سازنده: دکتر ایوو اگمن روباتنیک
القاب: متال(مخفف اسم) - کپی - ماشین از کار افتاده (توسط سیلور) - اندروید تقلبی (توسط شدو) - هیولای فلزی (توسط دکتر اگمن)
اولین حضور: سونیک سی دی
بازی هایی که در آن حضور داشته: آشوبگران ناکلز | جنگنده های سونیک | سونیک آر | ماجراجویی سونیک 1 | ماجراجویی سونیک 2 | جشن پین باز سونیک- مبارزه سونیک (تنها اشاره ای به متال سونیک شده) | قهرمانان سونیک | رقبای سونیک| رقبای سونیک 2 | شکست دادن فوق العاده براس. نزاع و اختلاف| تنیس سوپر استار های سگا | ماریو و سونیک در بازی های زمستانی المپیک | سونیک در بازی های زمستانی المپیک | مسابقه سونیک و تمام ستارگان سگا (شخصیت قابل دانلود) | سونیک خارپشت 4:  قسمت اول | سوارکاران آزاد سونیک | نسل های سونیک| ماریو و سونیک در بازی های المپیم 2012 لندن | سونیک خارپشت 4 : قسمت دوم | سونیک خارپشت 4: قسمت متال | مسابقه تبدیل شدنی سونیک و تمام ستارگان سگا | ماریو و سونیک در بازی های زمستانی المپیک 2014 سوچی
ویژگی ها: سرعت مافوق صوت - قدرت فوق العاده - مهارت های آکروباتیک فوق العاده - اندام تلسکوپی - کپی کردن توانایی حریف (تقریبا شبیه به اِمِرل) - فرستادن موشک - طراحی ضد آب - رانندگی عالی - لیزر پالِس  پلاسما در قفسه سینه - تحول ها و تبدیل شدن های فوق العاده - پرواز

بیوگرافی کلی:
متال سونیک یک ربات ساخته شده توسط دکتر اگمن است که مثل خود دکتر اگمن، بسیار شرور و بدجنس است.او توسط دکتر اگمن دقیقا مثل سونیک ساخته شده که حتی توانایی های بیشتر، مانند پرواز و موشک فرستادن هم داره.او که در سراسر بازی های سونیک لقب یک "نقش منفی" رو داشته، در برخی بازی ها توانسه نقش نسبتا بهتری ایفا کنه  و تبدیل به یک شخصیت قابل انتخاب برای بازی بشه!او گاهی اوقات طوری رفتار میکنه که انگار تحت فرمان دکتر اگمنه ولی خیر، او از سازنده اش یعنی اگمن بدش میاد و همیشه سعی میکنه که به طور مستقل رفتار کنه و جدا از اگمن.او دوست داره که خودش به تنهایی بر مردم غلبه کنه!

سونیک سی دی:

           

   سونیک در برابر متال سونیک در یک آینده بد       سونیک در برابر متال سونیک در یک آینده خوب

 

اولین حضور متال سونیک، در بازی سونیک سی دی بود که توسط کنسول سگا سی دی قابلیت بازی داشت.او در آن زمان تحت فرمان دکتر اگمن بود به طوری که طبق گفته دکتر اگمن هر کاری میکرد.در نهایت، او خارپشتی مونث به نام امی رز رو دزدید تا سونیک به دنبال اون بیاد و کارش رو یک سره بکنه.در منطقه جاده پرسرعت استارداست، سونیک را به چالش میکشند و یک نبرد سنتی با دکتر اگمن و اسلحه "لیزر مرگ" داشتن.در اینجا، دو حالت بازی کردن وجود داره:

  • اگه سونیک جلوی متال سونیک قرار بگیره، متال سونیک با استفاده از V) V.Maximum Overdrive Attack.حداکثر حمله اوردرایو) در چهار زمان میتواند بیشتر از سونیک سرعت داشته باشه و تلاش کنه که اونو منفجرش کنه و نابودش کنه.
  • اگه سونیک پشت متال سونیک قرار بگیره، متال سونیک میتونه با استفاده از Ring Spark Field (میدان حلقه وار جرقه) جلوی سونیک رو بگیره و بهش اسیب برسونه؛ البته متال سونیک برای انجام این کار کمی از سرعتش کاسته میشه.

*تمام این قسمت ها در بازی نسل های سونیک وجود داره.*
اگه سونیک (در اصل شما) موفق به اتمام بازی نشه، در بسته خواهد شد و سونیک توسط لیزر مرگ جونش رو از دست میده و مورد تمسخر دکتر اگمن قرار میگیره اما اگه سونیک بتونه بازی رو تموم بکنه، همون در برای متال سونیک بسته میشه و سونیک موفق به نجات امی رز وگذر از این مرحله به مرحله بعدی میشه.

آشوبگران ناکلز:
در این بازی، ظاهر بعدی متال سونیک به تصویر کشیده میشه که متال سونیک به دستور دکتر اگمن میبایست، حلقه های هرج و مرج رو برای انتقام گرفتن دکتر اگمن به دست بیاره و در این بازی، دکتر اگمن قدرت-جزء جدیدی به متال سونیک اضافه میکنه و اون قابلیت استفاده از "لیزر پالِس پلاسما" بوده.متال سونیک در طول این بازیمیتواند دو ضربه را بر بازیکن اعمال کند که باعث از دست دادن موقتی شریک بازی (نفر دوم بازی که همراه شخصیت اصلی میاد مثل تیلز در سونیک 2) میشود و اون ربه ها، V.حداکثر حمله اوردرایو و لیزر پالِس پلاسما هست.بعد از اینکه متال سونیک از آشوبگران شکست میخوره، به همراه دکتر اگمن اونجا رو ترک میکنه ولی در نهایت به حالتی قرمز و بزرگ از خودش بازمیگرده و در مرحله پایانی، یک پایان بد رو رقم میزنه و جزیره رو نابود میکنه.

جنگجویان سونیک:
در این بازی متال سونیک مبارزه فرمانده یکی مونده به آخر رو به خودش اختصاص میده که در این بازی یکی از قدرت های اصلی او "کپی کردن حرکات حریف" بود.او در این بازی به "مچا سونیک مدل شماره 29" تبدیل میشه.

 سونیک آر:
در این بازی متال سونیک یک شخصیت قفل شده هست که ما باید اونو آزداش کنیم و باهاش بازی کنیم.برای ازاد کردن اون، بازیکن باید برنده مسابقه ای با سونیک بشه و حداقل رکوردش نفر سوم باشه.

قهرمانان سونیک:


در این بازی، متال سونیک به عنوان یک نقش منفی اصلی حضور پیدا میکنه و بعد از خیانت به دت امن، یک شنل مشکی برای خودش در نظر میگره و با استفاده از کپی کردن قدرت ها و شکل فیزیکی سونیک، شدو، فراگی و چوکولا به شکل جدید خودش با عنوان "نئو متال سونیک" در میاد که این ظاهر حاوی "یک شنل بلند و مشکی و یک کفش نوک تیز" ها بود.او توانست با استفاده از چوکولا که یک چائو بود و به هرچ و مرج (کیاس) که خدای آب ها در بازی ماجراجویی سونیک بود، متصل است و به همین دلیل نئو متال سونیک به قدرتی دست نیافتنی رسید.(برایکسب اطلاعات بیشتر بیوگرافی کیاس را مطالعه فرمایید)متال سونیک در اصل در فرم نهایی و بسیار قدرتمندش که "متال اور لرد" نام داره، به یک هیولای روباتیک تبدیل میشه!به یک اژدها...!در نهایت او شکست میخوره و سونیک کمی اون رو مسخره کرده و به دور دست ها با دوستانش میره؛ اما شدو و امگا به سراغش میرن و حالا که اون به شکل اولیه خودش برگشته بود رو میبرن و به نظر میرسه که دکتر اگمن اون رو دوباره برنامه ریزی میکنه که مطیعش باشه.

شدو و امگا در کنار متال سونیک

 

سری رقبای سونیک:

در این سری بازی هم به نظر میرسه که دکتر اگمن دوباره متال سونیک رو به دنیای سونیک آورده و تغییراتی در اون داده تا اونو مطیع خودش بکنه و حالا هم در این سری بازی های راه یافته.

سوارکاران ازاد سونیک:

در بازی سوارکاران آزاد سونیک، متال سونیک به عنوان یک شخصیت قابل بازی بود که با اسم E-10000B حضور پیدا کرد و به تیم دارک به همراه شدو و روژ پیوست تا به آنها کمک بکنه تا جایزه بزرگ رو برنده بشن.این شخصیت مدام سعی میکرد که از تیم های دیگه کپی و تقلید بکنه!و نکته خنده دار اینجاست که دکتر اگمن دوباره شاهد خیانت متال سونیک به خودش بود!!!!در نهایت سونیک اونو شکست میده و دوباره به نظر میرسه که دکتر اگمن آونو طوری طراحی میکنه که دیگه فقط به حرفش گوش کنه!

نسل های سونیک:

در بازی نسل های سونیک، متال سونیک اولین رقیب و رئیسی بود که سونیک باید باهاش مبارزه میکرد البته به صورت کلاسیک وارد شد!در نسل های سونیک، مبارزه سونیک و متال سونیک سر زمرد هرج و مرج بنفس هست که دقیقا عین سونیک سی دی و مبارزه حساس سونیک بود!متال سونیک از قدرت های ذکر شده در بالا هم استفاده میکرد و به همون ترتیب به دنبال سونیک میرفت.مبارزه سونیک با متال سونیک به صورت کاملا کلاسیک بود و این مبارزه مختص سونیک کلاسیک بود.

سونیک خارپشت 4:

در این بازی، توانایی بازی با متال سونیک هم وجود داره و بخشی کلا به متال سونیک اختصاص داده شده و میتوات از او استفاده کرد.این قسمت که به متال سونیک اختصاص داده شده،  در اصل همان حوادث و اتفاقاتی هست که برای متال سونیک بعد از سونیک سی دی اتفاق افتاد.

فیلم سونیک : سونیک خارپشت (Sonic OVA)

  در این فیلم، دکتر اگمن متال سونیک رو با عنوان "هایپر متال سونیک" وارد داستان میکنه و بسیار هم این روبات سونیک رو حرص میده!متال سونیک در این انیمیشن شخصیتی جالب داشت و در نهایت هم به سونیک میگه که :تنها یک سونیک وجود داره" و حاضر میشه که این شرایط رو که یک روبات و کپی از روی سونیک هست رو قبول کنه.متال سونیک در انتهای این انیمیشن کلی به سونیک کمک میکنه.

 

موسیقی ها:

  • "چیزی که ازش ساخته شدم...." توسط کراش 40 در قهرمانان سونیک (در طول مبارزه متال اور لرد با سونیک و دوستانش)
  • "هرگز رهاش نمیکنم(چشم تخم مرغ مرگ)" در جنگجویان سونیک (در طول مبارزه با سونیک)
  • "متال سونیک" توسط هاوارد دروسین از آلبوم سونیک مجازی
  • "یک شباهت ببین" توسط ریو کوناکا در انیمیشن سونیک: سونیک خارپشت.
  • "جنون فلزی" یک موسیقی ژاپنی که مختص مرحله "جنونفلزی" در سونیک سی دی بود.
  • "جاده پرسرعت استارداست" در مبارزه با سونیک در سونیک سی دی

 

 

متال سونیک - گالری تصاویر

متال سونیک - اسکرین شات های سونیک سی دی

 

 
این مطلب توسط سایت سونیک و شدوساخته و نوشته شده است

بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
پس به همین دلیل ازتون ممنون میشیم که سوالات غیرمرتبط با این مطلب را در انجمن های سایت مطرح کنید . در بخش نظرات فقط سوالات مرتبط با مطلب پاسخ داده خواهد شد .

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


 1. منبع تمام فایل های وبلاگ، سونیک و شدو است.
 2. پسورد تمام فایل های وبلاگ زیر مطالب نوشته شده است.
 3. برخی از فایل ها جهت فشرده و کم حجم تر شدن برای بازشدن نیازمند برنامه ی WinRar هستند که شما میتواند آن را از همین جا دانلود فرمایید.
 4. پیشنهاد میشود که از برنامه ی IDM جهت دانلود فایل ها به بهترین نحو در سیستم خود استفاده کنید که قابل دانلود از همین جا است.
 5. فایل های حجیم جهت سهولت دریافت به چند بخش تقسیم شده اند که شما میبایست تمام بخش های آن را دانلود کرده و در نهایت با استفاده از برنامه ی پر کاربرد WinRar آن را به یک بخش تبدیل کرده و از آن به بهترین نحو استفاده کنید.آیا میدانید؟


3نفری دات آی آر

افزايش سايز فونتکاهش سايز فونت