close
چت روم
وسیله شناسی - زمرد استاد


با سلام خدمت تمام دوستداران سونیکی و بازدید کنندگان محترم

از اونجا که طرفداران سونیکی توی ایران خورده شدن (!) کسی هم کاری نمیتونه بکنه و این مکان هم زیاد اپدیت نخواهد شد.

سونیک و شدو از اینکه 2 سال تمام در خدمت شما دوستان بود بسیار خرسند میباشد ولی اینجا گاهی اوقات با برخی اخبار مهم از جمله آمدن کارتون و انیمیشن های جدید و ... اپدیت خواهد شد! در صورت اپدیت شدن هم به اعضای عزیز سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین از اعضای عزیز و مشتاقان تازه جهت قرار دادن مطلب نیز تقاضا داریم تا مطالبشون رو قرار بدن تا با نام خودشون در اینترنت به ثبت برسه. جهت این کار هم تنها کافیه عضو بشن تا مطلب قرار بدن.

پل های ارتباطی با سونیک و شدو به شکل زیر است:

- یاهو: Shadow.Dark1313@yahoo.com

- جیمیل: Shadow.Dark1313@gmail.com

- اسکایپ: Shadow.Dark1313

- نیمباز: Shadow.Dark1313

- اپارات: Aparat.com/Shadow.Dark1313این مطلب توسط سایت سونیک و شدوساخته و نوشته شده است

Master Emerald


طراحی ای از زمرد استاد

نام: زمرد استاد

اولین حضور: سونیک و ناکلز

دیگر حضور ها: ماجراجویی سونیک 1 - ماجراجویی سونیک 2 - مبارزه ی سونیک - پیشرفت سونیک 3 - رقبای سونیک 1 - رقبای سونیک 2 - تواریخ سونیک: برادری تاریک - مسابقه ی سونیک و ستارگان سگا - رنگ های سونیک (تنها در نسخه ی DS)

استفاده کنندگان: ناکلز اکیدنا - مچا سونیک - دکتر اگمن - تیکال - سونیک خارپشت

مسئولیت: معلق نگه داشتن جزیره ی فرشته - سرکوب هرج و مرج - خنثی یا قدرت بخشیدن به زمرد های هرج و مرج

ظاهر: زمردی برش داده ی سبز رنگ بزرگ

بیوگرافی کلی:

زمرد استاد (در اصل زمرد ارباب که در وبسایت های فارسی اینگونه رواج یافته است!) یک زمرد سبز غول پیکر است که قدرت بسیاری در درونش وجود دارد. این زمرد از سالیان دراز در "جزیره ی فرشته" قرار گرفته است و تا کنون محافظانی از جمله "خارپشت های بی دنداد" (اکیدنا ها) داشته است و هم اکنون محافظ اصلی او "ناکلز اکیدنا" میباشد. این زمرد یک زمرد عرفانی و بسیار عجیب است که در دنیای سونیک بسیار تاثیر گزار بوده و هست.

گذشته و تاریخ:

تنها چیز بسیار کمی درباره ی گذشته و تاریخ این زمرد وجود دارد و آن این است که این زمرد به دست خدایان ایجاد گردیده، زیرا آنها دیدند که مردم از زمرد های هرج و مرج جهت انجام کارهای شیطانی استفاده میکنند و این زمرد یک ارتباط مستقیم با انها دارد و میتواند آنها را خنثی یا در برخی شرایط با توجه به کنترل محافظش، قدرتشان را زیاد کند. محافظ این زمرد بسیار مهم است، زیرا او در اکثر شرایط قدرت نهفته در این زمرد را کنترل میکند و در حال حاضر، محافظ این زمرد "ناکلز اکیدنا" میباشد.

قدرت ها و ویژگی ها:

میتوان گفت زمرد استاد یکی از قدیمیترین یادگار های خدایان بر روی زمین است که به دلایل زیادی از جمله برقراری خوبی در زمین قرار گرفته است. این زمرد بزرگ قابلیت خنثی کردن قدرت زمرد های هرج مرج کوچک تر را داراست و حتی در شرایط خاصی آنها را قدر تر نیز میکند. همچنین میتواند به تنهایی قدرت 6 زمرد را برای تحولاتی از جمله "سوپر شدن" را ایجاد نماید که تا کنون تنها "مچا سونیک" از آن برای این کار استفاده کرده است.

تصویری از خنثی کردن انرژی زمرد های هرج و مرج توسط زمرد استاد

خنثی کردن انرژی زمرد های هرج و مرج توسط زمرد استاد

زمرد استاد میتواند گاهی اوقات تصاویری سه بعدی و بزرگ را در اطراف خود به صورت هولوگرامی ایجاد کند که این در زمانی رخ میدهد که انرژی هایی را حس کند. همچنین اگر این زمرد بشکند، در صورت پیدا شدن قطعاتش و در کنار هم قرار گرفتنش، میتواند خود را ترمیم کرده ولی یافتن قطعات کار بسیار دشواریست؛ زیرا انرژی ای که هر یک دارند و در محیط اطراف پخش کرده اند، نابود کننده است!

یکی از نکات دیگری که باید د ویژگی های این زمرد غول پیکر ذکر شود این است که این زمرد بر اساس گفته ی تیکال اکیدنا، یکی از برترین و روحانی ترین اشخاصی که توانسته است برخی قدرت های جالب و مثبت را به دست آورد و رابطه ی مستقیمی با این زمرد برقرار کند، زمرد استاد در اصل بر اساس قدرتی که درون قلب هر کنترل کننده ای باشد، کار خواهد کرد؛ یعنی هر شخص باید به قدرتش ایمان آورده و این را با دل و جان بپذیرد که اگه به آن اعتماد کند، اون نیز به او کمک خواهد کرد، وگرنه هیچ کار خاصی نمیکند.

خلاصه ای از حضور ها در بازی ها:

 • سونیک و ناکلز:

در این بازی، زمرد استاد مدام به دست دکتر اگمن ربوده میشود؛ همچنین مچا سونیک نیز به وسیله ی این زمرد به "سوپر مچا سونیک" تبدیل شده و نهایتا به وسیله ی ناکلز شکست میخورد.

 • ماجراجویی سونیک 1:

در این بازی، زمرد هرج و مرج باری دیگر وظیفه ی نگهداری جزیره ی فرشته را بر روی هوا داشت و نشان داده شد که هیولایی باستانی به نام "کیاس" و اکیدنایی به نام "تیکال" از آن مراقبت میکردند. در طول بازی، دکتر اگمن برای به انجام رساندن نقشه هایش زمرد استاد را شکسته و باعث سقوط جزیره ی فرشته میشود و اما ناکلز نیز وظیفه ی جمع آوری آنها را داشت و نهایتا زمرد استاد را باز سازی نمورد.

 • ماجراجویی سونیک 2:

در این بازی نیز به صورت مجدد زمرد تحت خطر است. ناکلز برای محافظت از آن با "روژ خفاش" نبرد کرد درحالی که دکتر اگمن به صورت مجدد قصد دزدیدن آنرا داشت. نهایتا ناکلز به عمد زمرد را برای در امان بودن از دست برخی افرادی که استحقاق داشتن زمرد را ندازند، شکاند و نهایتا به همراه روژ خفاش، هر کدام به دلایل خاصی، تکه های زمرد را پیدا نمودند.

 • مبارزه سونیک:

هنگامی که سونیک و امرل در "تخم مرغ مرگ" درحال مبارزه بودند، زمرد استاد به دست امرل شکسته شده و اما نهایتا بعد از تلاش های بی نهایت زمرد به حالت اول بازگشته و در این بین یک سوتی داده میشود؛ سونیک بعد از دیدن زمرد استاد تعجب کرده و میگوید "یک زمرد استاد!/A Master Emerald!" در حالی که میبایست میگفت "زمرد استاد!/The Master Emerald!".

 • قهرمانان سونیک:

در این بازی، زمرد استاد به صورت مستقیم در بازی وجود نداشت. بلکه تنها اشاره ای توسط روژ خفاش به آن شد. در پایان داستان تیم دارک، روژ درحال فکر کردن به ناکلز اکیدنا، احتمالاتی را داد که به زمرد استاد مربوط بود.

 • پیشرفت سونیک 3:

در این بازی، زمرد استاد نقش بسیار مهمی را ایفا نمود. هنگامی که دکتر اگمن از قدرت "کنترل هرج و مرج" جهت تقسیم دنیا به هفت قسمت استفاده نمود، سونیک و تیلز به سراغ زمرد استاد رفته تا با قدرت نهفته در آن، این هرج و مرج را خنثی کرده و دنیا را از دست دکتر اگمن و نقشه اش نجات دهند.

 • سوارکاران سونیک: جاذبه ی صفر

در این بازی، تنها نام زمرد استاد توسط دکتر اگمن ذکر شده بود.

برای ورود به گالری تصاویر کلیک کنید!

 

این مطلب توسط سایت سونیک و شدوساخته و نوشته شده است

آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:

  bluesonic می‌گه:
  این نظر در تاریخ 1393/5/3 و 14:30 دقیقه ارسال شده.

  راستی ببخشید شما گفتید 6 زمرد را به سوپر امرلد تبدیل می کند در حالی که هفت زمرد را به سوپر تبدیل کرده و تنها کسانی که استفاده کردند سونیک و ناکلز و تایلز بودن که سونیک و ناکلز هایپر و تیلز سوپر می شود و مچا سونیک از این زمرد ها استفاده نکرده است

  پاسخ : خیلی ممنون از توجهتون، اما اینجا داشت حداقل ترین حالتش بیان میشد. یعنی هم میشه 7 تا زمرد هم "میتونه فقط با 6 تا تحول ایجاد کنه".

بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
پس به همین دلیل ازتون ممنون میشیم که سوالات غیرمرتبط با این مطلب را در انجمن های سایت مطرح کنید . در بخش نظرات فقط سوالات مرتبط با مطلب پاسخ داده خواهد شد .

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


 1. منبع تمام فایل های وبلاگ، سونیک و شدو است.
 2. پسورد تمام فایل های وبلاگ زیر مطالب نوشته شده است.
 3. برخی از فایل ها جهت فشرده و کم حجم تر شدن برای بازشدن نیازمند برنامه ی WinRar هستند که شما میتواند آن را از همین جا دانلود فرمایید.
 4. پیشنهاد میشود که از برنامه ی IDM جهت دانلود فایل ها به بهترین نحو در سیستم خود استفاده کنید که قابل دانلود از همین جا است.
 5. فایل های حجیم جهت سهولت دریافت به چند بخش تقسیم شده اند که شما میبایست تمام بخش های آن را دانلود کرده و در نهایت با استفاده از برنامه ی پر کاربرد WinRar آن را به یک بخش تبدیل کرده و از آن به بهترین نحو استفاده کنید.آیا میدانید؟


3نفری دات آی آر

افزايش سايز فونتکاهش سايز فونت