close
چت روم
بر طرف کردن سوال های شک برانگیز راجع به زندگی شدو خارپشت


با سلام خدمت تمام دوستداران سونیکی و بازدید کنندگان محترم

از اونجا که طرفداران سونیکی توی ایران خورده شدن (!) کسی هم کاری نمیتونه بکنه و این مکان هم زیاد اپدیت نخواهد شد.

سونیک و شدو از اینکه 2 سال تمام در خدمت شما دوستان بود بسیار خرسند میباشد ولی اینجا گاهی اوقات با برخی اخبار مهم از جمله آمدن کارتون و انیمیشن های جدید و ... اپدیت خواهد شد! در صورت اپدیت شدن هم به اعضای عزیز سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین از اعضای عزیز و مشتاقان تازه جهت قرار دادن مطلب نیز تقاضا داریم تا مطالبشون رو قرار بدن تا با نام خودشون در اینترنت به ثبت برسه. جهت این کار هم تنها کافیه عضو بشن تا مطلب قرار بدن.

پل های ارتباطی با سونیک و شدو به شکل زیر است:

- یاهو: Shadow.Dark1313@yahoo.com

- جیمیل: Shadow.Dark1313@gmail.com

- اسکایپ: Shadow.Dark1313

- نیمباز: Shadow.Dark1313

- اپارات: Aparat.com/Shadow.Dark1313این مطلب توسط سایت سونیک و شدوساخته و نوشته شده است

سلام دوستان عزیز در این پست مرور کامل و درستی بر قابلیت های سایه ی خارپشت میکنیم.

این پست یک پست تکراری نیست. و هیچ ربطی به بیوگرافی های شدو در سایت های مختلف ندارد.  

این مطلب به بیشتر سوالات مانند:

شدو قهرمان یا ضد قهرمان؟

قدرت سونیک بیشتر است یا شدو؟

آیا شدو عاشق ماریا بود؟

دختر مورد علاقه شدو چه کسی است؟

و.......

شاید شما دوستان مطالب مشابه را خوانده باشید ولی این مطالب از سایت sonic.wikia.com جمع آوری شده است و مترجم این مطلب شخص مربوطه یعنی خودم هستم. پس برای بر طرف شدن تفکرات غلت راجع به شدو به ادامه مطلب بروید.....

 

 

سوال 1:

شدو قهرمان یا ضد قهرمان؟

sonic x

در واقع هر دو! شدو با این که از اول زندگی خود رابطه ای با سونیک نداشت سازندگان این انیمیشن شدو را نیمه تاریک سونیک معرفی کرده اند پس به وضوح معلوم است که دشمن سونیک است.

ولی در بعضی مواقع سونیک و شدو در قالب یک تیم با دشمنان مشترک خود مبارزه میکنند و در بعضی مواقع تیم هایشان را در برابر هم قرار میدهند.

Modern shadow

میشود اینظور گفت که با مرور زمان دوستی بین شدو و سونیک پر رنگ تر شد ولی کماکان دشمنی خود را حفظ میکردند در واقع بیشتر مبارزات این دو گروه یعنی  گروه سونیک و گروه تاریکی بر سر زمرد های قدرت بوده.

Shadow boom

همانطور که شما دوستان عزیز نیز اطلاع دارید انیمیشن sonic boon هنوز به دستمان نرسیده است ولی طبق اطلاعات به دست آمده از سایت مربوطه و مطالعات دقیق بنده هنوز آمار درستی از شخصیت های sonic boom به دست کاربران نرسیده است و معلوم نیست در این انیمیشن شخصیت ها خاطره انگیز قدیم باشند یا نه ولی شرح شدو بوم به این صورت است.

شدو در این بخش کاملا به صورت یک ضد قهرمان معرفی شده است.

دشمنی شدو با سونیک پر رنگ تر و دوستی آن ها در کم رنگ تر شده است ولی هنوز با هم دوست هستند.

سوال 2:

شدو قوی تر است یا سونیک؟

در این سوال نیز باید دوباره ذکر کنم که شدو همسان سونیک است ودر نصل های مختلف قدرت هایش بهبود یافته است.

دوستانی در وبلاگ های خود تاکید داشتند که سونیک سریع تر است و شدو قوی تر.. در مورد این عقیده باید بگویم که تقریبا درست است در واقع با اطلاعات به دست آمده از سایت ذکر شده گفته شده است سرعت سونیک و شدو برابر است درست است که دوستانی بر این عقیده اند که 50 درصد سرعت شدو را اسکیت هایش تامین میکنند ولی در واقع این یک موضوع جزیی است و توجه خاصی به آن نشده است. سرعت سونیک و شدو در این سوال برابر است ولی قدرت یک دیگر با هم فرق دارند.

شدو برتری خاصی در قدرت نصبت به سونیک دارد. شدو میتواند با 6 کیاس امرالد به حالت سوپر شدو در بیاید ولی سونیک نیاز به 7 کیاس امرالد دارد.

شدو میتواند از یک الماس قدرت بگیرد ولی سونیک این قابلیت را ندارد شدو حتی میتواند از یک الماس تقلبی نیز قدرت بگیرد.

شدو دارای  انواع قدرت های کیاس را داراست. سونیک نیز قابلیت های خاص خودش را دارد ولی قدرت شدو + سرعت او او را پیش تاز میسازد اما اگر بحث بر محبوبیت باشد باد جهت دیگری میوزد! سونیک در رده اول محبوب ترین خارپشت دنیاست و شدو در رده دوم ولی حقیقت این است که سونیک و شدو طرفداران افراطی و خاص خودشان را دارند.

سوال 3:

آیا شدو عاشق ماریا بود؟

هم بله هم خیر!؟!؟

شاید یکم پاسخ من عجیب به نظر برسد اما سایت مربوطه ماریا را اینطور شرح داده است که ماریا مانند خواهر بزرگ تره شدو بوده است هر دوی آنها آرزوی رفتن به زمین و پیدا کردن دوست را داشتند و هر دو در کلونی آ.ر.ک به دنیا آمده و زندگی میکردند..

سوال 4:

دختر مورد علاقه شدو چه کسی است؟

ممکن است بگویم ماریا اما شدو عاشق دختر مشخصی نیست! ولی میتوان گفت شدو احساسی نصبت به رج خفاش دارد طوری که او از علاقه شدید رج به الماس آزرده است در واقع رج نیز از اینکه شدو به الماس ها بیشتر اهمیت میدهد کمی ناراحت میشود! رج میتواند خیلی راحت شدو را آزرده خاطر کند و....

ولی باز نمیتوان گفت این دو عاشق یک دیگر هستند بیشتر شبیح یک دوستی است.

هنوز به طور دقیق معلوم نیست که شدو عاشق چه کسی است

امیدوارم از این مطلب نهایت استفاده را کرده باشید.

اگر سوال دیگری داشتید بپرسید.

این مطلب توسط سایت سونیک و شدوساخته و نوشته شده است

آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:

  دلارام می‌گه:
  این نظر در تاریخ 1393/6/25 و 21:21 دقیقه ارسال شده.

  واقعا از جواب هایی که به این سوالات دادین خیلی خوشم اومد ... من با همشون کاملا موافقم ! و باید بگم که کاملا پاسخ های درست و منطقی ای هستند شکلک

  این نظر در تاریخ 1393/6/21 و 10:34 دقیقه ارسال شده.

  اون جا بود که گفتی که شدو کیاس میکنه با یک زمرد سونیک هم میتونه تو بازی سونیک ادنوچر دو بتل بود اونجا اگمن سونیک به فضا پرت کرد اونجا کیاس کرد
  درست نمیگم؟

  این نظر در تاریخ 1393/6/12 و 22:51 دقیقه ارسال شده.

  نه جواب سوال دو اشتباه بود بنظر من سونیک از شدو سریع تره اصلا تو همه بازی ها میگه سریع ترین خارپشت جهان اما شدو بله قوی تره اگه شدو سریع تر از سونیک بود لغت تند ترین موجود زنده از سونیک به شدو داده میشد اگه هم سرعت بودن هر دو لغبها رو مشترک داشتن اما اینطور نیست شدو به سرعت سونیک نمیرسه البته اگه سونیک بخاد از سرعت واقعی خودش ضد شدو استفاده کنه .

  bluesonic می‌گه:
  این نظر در تاریخ 1393/6/7 و 17:59 دقیقه ارسال شده.

  بینید سونیک دارای نیروعی به نام سونیک بوم است که فقط در کارتون سونیک ایکس دیده شده ان هم در قسمت اول که سونیک برای شکست راننده ی یک ماشین صوتی از این نیرو استفاده کرد و زمانی که سونیک از این نیرو استفاده می کند سرعتش به سرعت فرا صوت می رسد یعنی حدود دو کیلومتر بر ثانیه و این سرعت از سرعت صوت بیشتر است و سونیک زمانی که با شدو مسابقه می داده در تمام بازی ها و کارتون ها با سرعت معمولی خود مسابقه می داده همان سرعت یا بوست سونیک در سونیک جنریشن و اکس زمانی که سونیک می دود با سرعت معمولی خود می دود
  2 در تمام بازیهای سونیک سونیک و شدو برای سوپر شدن از هر هفت زمرد استفاده می کردند شما اگر تمام بازیهایی که شدو سوپر شده باشد را دیده باشید شدو با هفت زمرد تبدیل شده و در کارتون سونیک ایکس هم اگر یک قسمت قبل از شروع شدن قسمت های مربوط به سونیک ادونچر یک را دیده باشید زمانی که سونیک در حال مبارزه با یک ربات بزرگ اگمن بود و زمانی که به درون دریا می افتد اگر دیده باشید دقیقا شش زمرد به درون دریا می افتد و سونیک با همان شش زمرد به سوپر سونیک تبدیل می شود پس در نتیجه سونیک هم توانایی سوپر شدن با شش زمرد را دارد
  و تازه سونیک هم توانایی استفاده از یک زمرد را دارد و در بازی سونیک ادونچر دو زمانی که سونیک توسط اگمن در یک کپسول به درون زمین سقوط می کند سونیک توسط ان زمرد که یک زمرد تقلبی بود کیاس کنترل می کند و به درون ا ک بر می گردد
  و در مبارزه بین سونیک و شدو در فینال راش در بازی سونیک ادونچر دو اگر شما شدو باشید سونیک را می بینید که در حین مبارزه برای جلوگیری از سقوط خود کیاس کنترل می کند
  پس سونیک توانایی کیاس کنترل و استفاده از یک زمرد هرج و مرج را دارد و همینطور زمرد های تقلبی و در فصل سوم سونیک ایکس سونیک توسط زمرد های تقلبی به دارک سونیک تبدیل شد
  و تازه در سونیک 2006 در مرحله‌ شهر بحران زده سونیک و شدو که هر یک یک زمرد داشتند با کیاس کنترل یک دیگر توانستند در زمان جابجا شوند
  حالا چی می گید
  لطفا زمانی که مدارک لازم را بدست آوردید سونیک و شدو را با هم مقایسه کنید و لطفا مطالب غلط ننویسد

بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
پس به همین دلیل ازتون ممنون میشیم که سوالات غیرمرتبط با این مطلب را در انجمن های سایت مطرح کنید . در بخش نظرات فقط سوالات مرتبط با مطلب پاسخ داده خواهد شد .

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


 1. منبع تمام فایل های وبلاگ، سونیک و شدو است.
 2. پسورد تمام فایل های وبلاگ زیر مطالب نوشته شده است.
 3. برخی از فایل ها جهت فشرده و کم حجم تر شدن برای بازشدن نیازمند برنامه ی WinRar هستند که شما میتواند آن را از همین جا دانلود فرمایید.
 4. پیشنهاد میشود که از برنامه ی IDM جهت دانلود فایل ها به بهترین نحو در سیستم خود استفاده کنید که قابل دانلود از همین جا است.
 5. فایل های حجیم جهت سهولت دریافت به چند بخش تقسیم شده اند که شما میبایست تمام بخش های آن را دانلود کرده و در نهایت با استفاده از برنامه ی پر کاربرد WinRar آن را به یک بخش تبدیل کرده و از آن به بهترین نحو استفاده کنید.آیا میدانید؟


3نفری دات آی آر

افزايش سايز فونتکاهش سايز فونت