close
چت روم
بیوگرافی سیلور خارپشت


با سلام خدمت تمام دوستداران سونیکی و بازدید کنندگان محترم

از اونجا که طرفداران سونیکی توی ایران خورده شدن (!) کسی هم کاری نمیتونه بکنه و این مکان هم زیاد اپدیت نخواهد شد.

سونیک و شدو از اینکه 2 سال تمام در خدمت شما دوستان بود بسیار خرسند میباشد ولی اینجا گاهی اوقات با برخی اخبار مهم از جمله آمدن کارتون و انیمیشن های جدید و ... اپدیت خواهد شد! در صورت اپدیت شدن هم به اعضای عزیز سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین از اعضای عزیز و مشتاقان تازه جهت قرار دادن مطلب نیز تقاضا داریم تا مطالبشون رو قرار بدن تا با نام خودشون در اینترنت به ثبت برسه. جهت این کار هم تنها کافیه عضو بشن تا مطلب قرار بدن.

پل های ارتباطی با سونیک و شدو به شکل زیر است:

- یاهو: Shadow.Dark1313@yahoo.com

- جیمیل: Shadow.Dark1313@gmail.com

- اسکایپ: Shadow.Dark1313

- نیمباز: Shadow.Dark1313

- اپارات: Aparat.com/Shadow.Dark1313این مطلب توسط سایت سونیک و شدوساخته و نوشته شده است

Silver the Hedgehog

 

نام : سیلور
نژآد : خارپشت
جنسیت : مذکر
دوبلور انگلیسی : پِت کاپِلا
دوبلور ژاپنی : کویینتون فلین
سن : 21 سال
قد : 100 سانتی متر
وزن : 35 کیلوگرم
رنگ : نقره ای
رنگ پوست : هلویی
رنگ چشم : طلایی
ویزگی ها : کنترل هرج و مرج - سایکوکنسیس - حمله مجهز به ردیاب - چنگ گرفتن - کنترل جاذبه

درگیری در طراحی:
سیلور یک خارپشت نقره ای رنگ هست  که از 200 سال پی تا الان درحال فعالیته.سیلور یک زندگی افتخار امیزی داره چون تمام زندگیش رو وقف تلاش و کوشش برای نجات جون مردم بی گناه و برقراری صلح در جهان میکنه و به همین دلیل تحسین میشه.اون ازقدرت های فوق العادش برای جلوگیری از اتلاف وقت استفاده میکه مانند "کنترل اشیا با ذهن"یا سایکوکنیسس و کنترل جاذبست.(دقت کنید معلق بودن سیلور بر روی هوا دلیل پرواز کردن نیست، اون توانایی کنترل جاذبه رو داره و به همین دلیل میتونه روی هوا معلق باشه)
سیلور خارپشتی خوش قلب و خوش نیت هست که همیشه خوبی دیگران رو میخواد.گرچه بعضی وقتا به خاطر این خیلی مهربونی ساده لوح به نظر میرسه و گول میخوره اما هیچکس کار های جالب سیلور رو فراموش نمیکنه و با تمام این اوصاف، اون هر کاری که بتونه برای  بهبود بخشی به صلح در جهان میکنه.

سیلور اولین بار در بازی سونیک خارپشت 2006 وارد دنیای سونیک شد و شخصیتی بود که درواقع از روی تفکر خلاقانه طرفدار ها ساخته شده!این شخصیت از اولین طراحی ها تا پایانی اش خیلیتغییر کرده به طور مثال مو های دور گردنش و چکمه هاش.هنوز مشخص نیست که ایا طراح این شخصیت "یوجی یِکاوا"(یکی از بهترین و برگزیده ترین طراحان سونیک) هست یا نه.همچنین یکی دیگه از مواردی که بیانگر رسمی طراحی نشدن این شخصیت هست، اتفاقی نبودن قدرت ذهنشه؛ معمولا سونیک تیم و سگا چنین شخصیت هایی رو وارد داستان های سونیک نکرده بودن و گفته هایی درباره اینکه این  شخصیت پیشنهاد همگان بوده، وجود داره.
سیلور در ابتدا قرار بود سموری نارنجی رنگ به نام "وِنیز" باشه و این جوری در بازی سونیک خارپشت 2006 ، در کنار الیز و خاطراتش قرار بگیره.اما بعد ها به خارپشتی خاکستری-سفید رنگ تبدیل میشه که از این رو بهش اسم "نقره" یا "سیلور" رو میدن.گفته شده که این شخصیت بعد از دیدن 50 هزار طراحی ساخته شده!به طور مثال، سیلور دارای چکمه هایی نگین کاری شده با زمرد های فیروزه ای بود اما الان کاملا فرق کرده.

بیوگرافی کلی :
سیلور دارای سه داستان هست که متضاد سونیکه.در وبسایت بازی سونیک خارپشت 2006 گفته شده که "سیلور از آینده ای خوب و خوش به گذشته ای کاملا متضاد برمیگرده و اونجا در شرف نابود شدنه و تلاش میکنه تا وضعیت بدتر از اینی که هست نشه!"در کل، بازی سونیک خارپشت به اندازه کافی که پیچیده هست هیچ، روی داستان این شخصیت هم تاثیر داشته!اخه ماجرایی که برای این ششخصیت طراحی شده با گفته وبسایت خود بازی کاملا متفاوته!

سیلور در اولین حضورش، داستان سیلور طوری طراحی شد که اون در اینده ای  از بین رفته زندگی میکرده و حال به گذشته برمیگرده تا گذشته رو تغییر بده و نا امیدی و ناراحتی رو از ریشه اش نابود بکنه.(به همین دلیل در بازی سونیک خارپشت 2006 مدام سفر در زمان وجود داشت!)سیلور حدود 200 سال بعد ازسونیک زندگی میکنه و بخشی از بازی سونیک خارپشت 2006، ناکلز وقتی از سیلور درباره اینده میپرسه، بسیار تعجب میکنه و میگه "چطور آینده ما میتونه اینجوری باشه؟"سیلور در اینده سونیک زندگی میکنه و به گذشته برمیگرده تا اینده رو بهتر و قشنگ تر بکنه به همین دلیل قدرت دیدن آینده رو هم داره اما این به عنوان یک ویژگی حساب نمیشه.همچنین او در بازی رقبای سونیک 2 ( Sonic Rivals 2) به اسپیو میگه که "من به این زمان اومدم تا جهان رو نجات بدم و اینده ی بهتری رو رقم بزنم!"

سونیک خارپشت 2006 :
سیلور در بازی سونیک خارپشت 2006، اولین نقش خودشرو به عنوان یک خارپشت خوش قلب و صلح طلب آغاز میکنه.اون با بلیز گربه که یک پایکوکنسیس بوده شروع میکنه و حسابی با هم دوست بودن و زندگیشون رو شریک شده بودن.(البته نه اون شریک زندگی و نیمه گمشده و اینا ها...!)خلاصه اونا به دنبال نابودی ابلیس بودن، که یکی از شرور ترین و داغون کننده ترین نقش منفی ها بود.اما زحمات چندین ساله اونها حتی 0.0000000000000001 درصد هم فایده نداشته چون ابلیس جاودانست.اونا ناامید شده بودن ولی با مفلیس تاریکی رو به رو میشن که به کمکشون میاد تا ابلیس رو نابود بکنن!اما دست بد  قضا، این رو دشمن اینا از آب در میاره و کلی سر اینا رو شیره میماله و میرن که سونیکو بکشن!(حالا بیا و درستش کن!)اما در بعد ها متوجه میشن که ماجرا چی بوده.در طول داستان این بازی، سیلور بلیز رو از دست میده اما بلیز در بازی های اینده حضور پیدا میکنه.

سیلور در برابر سونیک - سونیک خارپشت  2006

سیلور با استفاده از قدرت سایکونسیس - شهر بهران زده - سونیک  خارپشت 2006


رقبای سونیک :
یکی دیگه از حضور های اصلی و رسمی سیلور در این بازی بود که اسرار جالبی رو درباره "اگمن نِگا" کشف میکنه و باعث به رسمیت شناخته تر شدنش میشه.این نشون میده سگا قصد داشته سیلور رو یک شخصیت رسمی اعلام بکنه نه اینکه توی  یک بازی بیاد و تو بازی های بعدی نباشه.(پس این  دیگه اون مسئله طراحی شخصیت و این که این از سوی  هواداران سونیک بوده رو صدق میکنه).
رقبای سونیک 2 :
سیلور از بازی رقبای سونیک 1، به شماره 2 این بازی هم  میاد و توی اینجا هم  کمک های خوبی  میکنه.بیشترین رفت و امد این شخصیت با اسپیو آقتاب پرست بوده و با هم بیشتر کار میکردن.تویاین بازی هم سیلور  باز از اینده  ای دور برای نجات هر دو جهان به دنیای  سونیک برمیگرده.

رقبای سونیک 2 - سیلور و اسپیو


سونیک و شوالیه سیاه:
سییلور در این  بازی نقش غیر رسمی داشته، یعنی جزو شواله های میزگرد نبوده فقط میشد به عنوان یک  شخصیت همین جوری باهاش بازی کرد و توی خط داستانی این بازی هیچ نقش خاصی نداشه.
سری بازی های سوارکاران سونیک :
در این بازی هم همینطور، سیلور نقش رسمی نداشته و فقط به عنوان یک شخصیت که بشه به اصطلاح "قفلش رو باز کرد تا باهاش بازی کرد" بوده.او در بازی های "سوارکاران سونیک - جاذبه صفر" و "سواراکاران آزاد سونیک" به عنوان این نوع شخصیت حضور داشته و در بازی "سواراکاران سونیک" هیچ نقشی نداشت.

سیلور در سری بازی های سواراکاران سونیک


نسل های سونیک :
نقش سیلور توی این باززی فقط  به عنوان یک رقیب سونیک بود و سونیک با اون مرحله ای رو مبارزه  میکنه تا بتونه هیولا و نقش منفی اصلی این بازی، یعنی "خورنده زمان" رو شخصیت بده.

سیلور در برابر سونیک - نسل  های سونیک

بیوگرافی سیلور - نسل های سونیک

سونیک دش:

در اواخر اعلام شده که این شخصیت در آپدیت های بعدی بازی "سونیک دَش" (Sonic Dash) هم حضور دارد.

سیلور خارپشت - گالری طراحی های اولیه

سیلور خارپشت - گالری طراحی های شخصیت

سیلور خارپشت - گالری تصاویر اسکرین شات ها

سیلور خارپشت - گالری والپیپرهای رسمی

 این مطلب توسط سایت سونیک و شدوساخته و نوشته شده است

بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
پس به همین دلیل ازتون ممنون میشیم که سوالات غیرمرتبط با این مطلب را در انجمن های سایت مطرح کنید . در بخش نظرات فقط سوالات مرتبط با مطلب پاسخ داده خواهد شد .

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


 1. منبع تمام فایل های وبلاگ، سونیک و شدو است.
 2. پسورد تمام فایل های وبلاگ زیر مطالب نوشته شده است.
 3. برخی از فایل ها جهت فشرده و کم حجم تر شدن برای بازشدن نیازمند برنامه ی WinRar هستند که شما میتواند آن را از همین جا دانلود فرمایید.
 4. پیشنهاد میشود که از برنامه ی IDM جهت دانلود فایل ها به بهترین نحو در سیستم خود استفاده کنید که قابل دانلود از همین جا است.
 5. فایل های حجیم جهت سهولت دریافت به چند بخش تقسیم شده اند که شما میبایست تمام بخش های آن را دانلود کرده و در نهایت با استفاده از برنامه ی پر کاربرد WinRar آن را به یک بخش تبدیل کرده و از آن به بهترین نحو استفاده کنید.آیا میدانید؟


3نفری دات آی آر

افزايش سايز فونتکاهش سايز فونت