close
چت روم
تلوزیون سونیکی - انیمیشن سینمایی سونیک خارپشت


با سلام خدمت تمام دوستداران سونیکی و بازدید کنندگان محترم

از اونجا که طرفداران سونیکی توی ایران خورده شدن (!) کسی هم کاری نمیتونه بکنه و این مکان هم زیاد اپدیت نخواهد شد.

سونیک و شدو از اینکه 2 سال تمام در خدمت شما دوستان بود بسیار خرسند میباشد ولی اینجا گاهی اوقات با برخی اخبار مهم از جمله آمدن کارتون و انیمیشن های جدید و ... اپدیت خواهد شد! در صورت اپدیت شدن هم به اعضای عزیز سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین از اعضای عزیز و مشتاقان تازه جهت قرار دادن مطلب نیز تقاضا داریم تا مطالبشون رو قرار بدن تا با نام خودشون در اینترنت به ثبت برسه. جهت این کار هم تنها کافیه عضو بشن تا مطلب قرار بدن.

پل های ارتباطی با سونیک و شدو به شکل زیر است:

- یاهو: Shadow.Dark1313@yahoo.com

- جیمیل: Shadow.Dark1313@gmail.com

- اسکایپ: Shadow.Dark1313

- نیمباز: Shadow.Dark1313

- اپارات: Aparat.com/Shadow.Dark1313این مطلب توسط سایت سونیک و شدوساخته و نوشته شده است

 

Sonic the Hedgehog: The Movie

 

نام : انیمیشن سینمایی سونیک خارپشت
تاریخ انتشار :

 • ژاپن: 31 می 1996 مصادف با 11 خرداد 1375
 • امریکا شمالی: 7 سپتامبر 1999 مصادف با 16 شهریور 1378

بیوگرافی کلی:
انیمیشن سینمایی سونیک، با عنوان Sonic OVA، یکی از قدیمی ترین کارتون ها و زیباترین اونهاست که بر اساس سری بازی های سونیک به وجود اومده.این انیمیشن ابتدا در 2 قسمت 30 دقیقه ای با عنوان های "سفر به سرزمین اگمن" و "سونیک در برابر متال سونیک" بود تا اینکه سال 1999 کمپانی ADV film این کارتون رو به زبون انگلیسی ترجمه و دوبله کرد و دو قسمت رو به هم چسبوند و با عنوان "انیمیشن سینمایی سونیک" ابتدا وارد امریکا شمالی کرد و بعد از اون به کشور های مختلف هم وارد کرد.

داستان از اونجایی آغاز میشه که متال روباتنیک (در دوبله انگلیسی «متال روباتنیک» یا «روباتنیک آهنی» ترحمه شده ولی در نسخه ژاپنی با نام «ارک اگمن» یا «اگمن تاریک» خطاب شده) سونیک و تیلز و ناکلز رو گول میزنه تا به سرزمین اگمن بیان و در نهایت با یه غول وحشتناک بزرگ رو به رو بشن که در اصل خود اگمنه.

متال اگمن

در نهایت، سونیک به کمک ناکلز و تیلز متال روباتنیک رو شکست میده ولی نکته اینجاست که اگمن همه جهت ماجرا رو دیده و این شکست اگمن، خیلی هم بد نشد!!در اصل، قصد اگمن این بود که اگه شانس آورد که سونیک رو بکشه اما اگه نشد، DNA سونیک رو بگیره و هایپر متال سونیک رو درست کنه و در نهایت، DNA سونیک رو به دست میاره و هایپر متال سونیک رو درست میکنه.حالا که هایپر متال سونیک از DNA سونیک استفاده میکنه، عین سونیک زندگی میکنه، اجساسات سونیک رو داره و اخلاقش هم عین همونه، شما میتونید برای اشنایی بیشتر با این مطلب، ویدئو های اپلود شده در کانال سونیک و شدو در آپارات رو مشاهده کنید.

مشاهده آنلاین

مشاهده آنلاین

شخصیت ها:

این کارتون، به طور کلی داستانش بر اساس سری بازی های سونیکه که شخصیت های اصلی اون هم که توی سری بازی های سونیک هم هستن عبارت اند از:

 • سونیک خارپشت
 • تیلز روباه
 • ناکلز اکیدنا
 • دکتر ایوو اگمن روباتنیک
 • هایپر متال سونیک (در اصل همون متال سونیک)

به علاوه، چند شخصیت اصلی همین کارتون هم هستن که فقط و فقط توی همین کارتون دیده شدن و دیگه توی هیچ جایی هم دیده نشدن که عبارت اند از:

 • سارا
 • رئیس جمهور جزیره جنوبی
 • جغد پیر
 • متال روباتنیک

نکات جالب انیمیشن:

برخلاف داستان بازی های رسمی، انیمیشن سونیک OVA در سیاره ی موبیوس قرار نداره بلکه در سیاره ای به نام «سیاره آزاد» قرار داره که همین سیاره به دو قسمت اصلی و مهم تقسیم میشه با نام های:

 • سرزمین آسمان
 • سرزمین تاریکی

تقسیم میشه.حالا که با این مناطق اشنا شدین، بدونید که «جزیره جنوبی» در بخش «سرزمین آسمان» قرار داره ولی در دوبله انگلیسی این کارتون مقداری خطا در اشاره به این نکته وجود داره؛ چون که توی ورژن انگلیسی گفته شد "جزیره جنوبی بخشی از زمین هست و ربطی به سیاره آزاد نداره." و دقیقا برعکس گفته شده.

داستان انیمیشن:
داستان با استراحت و لم دادن سونیک توی ساحل جنوبی و گوش دادن به موسیقی الکترونیک شروع میشه و بعد از اون تیلز از آزمایشگاه بزرگ خودش بیرون میاد تا با تخته ی موج سواری مجهز به جتش، روی آب موج سواری بکنه؛ تیلز ابتدا سونیک رو هم به این امر دعوت میکنه ولی سونیک به خطار ترس کاذبی که از آب و غرق شدن داره، این دعوت رو رد میکنه.کمی بعد، جغد پیر با هواپیمای داغونش که در حال روندنش بود به سراغ سونیک میاد ولی متاسفانه به دلیل داغونی هواپیما، با کوه تصادف میکنه و در نهایت سونیک نجاتش میده.جغد پیر میگه که اومده تا خبر اسیر شدن رئیس جمهور جزیره جنوبی به دست دکتر ایوو روباتنیک رو به سونیک بده تا سونیک کاری بکنه؛ به همین دلیل سونیک با سرعت خودش رو به کاخ ریاست جمهوری میرسونه و شاهد اسارت رئیس جمهور و سارا میشه.
دکتر روباتنیک بعد از رو به رویی با سونیک میگه که در روباتروپلیس (یا سرزمین اگمن در نسخه ژاپنی) روباتی غول پیکر و بدجنس به نام «متال روباتنیگ» وجود داره که متاسفانه سرزمین اگمن رو به فلاکت کشیده.روباتنیک اشاره میکنه که ""خودش فرد خوبیه ولی اون روبات فرد شروریه"" و این نکته برای سونیک و تیلز یک جوک بیشتر نبود.و در نهایت روباتنیک اشاره میکنه که اگه سونیک قبول نکنه، رئیس جمهور و دخترش رو به دستان مرگ میسپاره.

سونیک قبل از تقبل رفتن به سرزمین اگمن

سونیک به سرزمین اگمن میره و در اونجا به همراه تیلز در حال نابودی بودن که به کمک ناکلز اکیدنا، نجات پیدا میکنه و قدرت تازه ای پیدا میکنن و اون روبات رو که در اصل خود دکتر روباتنیک توش نشسته بود رو نابود میکنن اما دکتر اگمن به DNA سونیک دست پیدا میکنه و از اون سوء استفاده میکنه...سونیک از این امر با خبر میشه و به هسته ی اصلی سرزمین اگمن میره و در اونجا شاهد DNA خودش در یک ظرف شیشه ای هست!بعد از ورود سونیک به اون بخش، هایپر متال سونیک که در اون جا قرار داشت به اصطلاح «آنلاین» میشه و شروع به کار کردن میکنه.به ضورت معجزه آسایی اگمن خودش رو به اونجا میرسونه و سونیک رو سوپرایز میکنه.اگمن درباره هایپر متال سونیک و بحث DNA با سونیک حرف میزنه و میگه که چه کاری کرده!حالا هم اگمن اون دو رو به مبارزه دعوت کرده.

آنلاین شدن متال سونیک

متال سونیک با سونیک نبردی سخت داشت، البته سختی این نبرد فقط برای سونیک بود!متال سونیک و سونیک نبردشون به قله های نوک تیز کوه ها ختم میشه و در نهایت متال سونیک با چندین ضربه ی وحشتناک و لگد ، سونیک رو از نوک کوه به اعماق دره ها پرت میکنه و سونیک با شدت بسیاری در «شهر چشمه سبز» (یک بیشه زار بهشتی و آسمانی) پرت میشه و در این بین تیلز و ناکلز که در جستجوی سونیک بودن، به این نتیجه میرسن از اونجا که متال سونیک یه روباته، یه سری ضعف هایی هم داره و بهتره که تو سرزمین هایی که یخ زده اونو آورد تا فرکانس هایی که ایوو روباتنیک براش میفرسته و بهش فرمان میده، خوب بهش نرسه و بشه کارش رو تموم کرد.

تصورات سارا از ازدواج با دکتر روباتنیک

در ادامه این ماجرا ها، متال سونیک برای نابود کردن سونیک به سرزمین های یخ شده میاد و نکته اینجاست که دکتر روباتنیک هم باری ازدواج کردن با سارا (دختر رئیس جمهور جزیره جنوبی) به قطب شمال میره و در طول مسیرش شاهد متال سونیک و سونیک میشه(توجه کنید که دکتر روباتنیک فقط میخواست با سارا برای ادامه نسلش ازدواج کنه و میخواست بعدا اونو ترک کنه).دکتر روباتنیک دقیقا صحنه شکست متال سونیک و پیروزی با شکوه سونیک سر میرسه و به نظر میرسه که متال سونیک به شدت آسیب دیده باشه.

سونیک با حالتی بسیار دردناک به سفینه روباتنیک برخورد میکنه

در انتها، جون رئیس جمهور جزیره جنوبی در خطر بود و به همین دلیل متال سونیک میره تا جون اونو نجات بده!تنها دلیل این مسئله اینه که متال سونیک از DNA سونیک به وجود اومده پس حس محبت و نجات بیشتری نسبت به بقیه روبات ها در درون اون هست.متال سونیک حاضر میشه تا جون خودش رو به خاطر این قضیه از دست بده و سونیک هم خیلی ناراحت میشه که شاهد مرگ متال سونیک بود.مرگ متال سونیک در درون مواد مذاب بود و سنگ های عظیمی بر روی اون میفتن و خوردش میکنن و متال سونیک برای همیشه زندگیش رو از دست میده...اما در بعد ها، دکتر ایوو روباتنیک اونو بازسازی میکنه و شما میتونید دربارش توی بیوگرافی متال سونیک بخونید.

شما میتونید به راحت ترین صورت در کانال سونیک و شدو در آپارات و بخش «سونیک خارپشت: فیلم سینمایی - Sonic the Hedgehog: The Movie» شاهد این انیمیشن زیبا و ویدئو های جالب و خنده دارش باشید!(تمام قسمت های این انیمیشن به بهترین و کاملترین صورت برای شما قرار گرفته!)

 
این مطلب توسط سایت سونیک و شدوساخته و نوشته شده است

بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
پس به همین دلیل ازتون ممنون میشیم که سوالات غیرمرتبط با این مطلب را در انجمن های سایت مطرح کنید . در بخش نظرات فقط سوالات مرتبط با مطلب پاسخ داده خواهد شد .

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


 1. منبع تمام فایل های وبلاگ، سونیک و شدو است.
 2. پسورد تمام فایل های وبلاگ زیر مطالب نوشته شده است.
 3. برخی از فایل ها جهت فشرده و کم حجم تر شدن برای بازشدن نیازمند برنامه ی WinRar هستند که شما میتواند آن را از همین جا دانلود فرمایید.
 4. پیشنهاد میشود که از برنامه ی IDM جهت دانلود فایل ها به بهترین نحو در سیستم خود استفاده کنید که قابل دانلود از همین جا است.
 5. فایل های حجیم جهت سهولت دریافت به چند بخش تقسیم شده اند که شما میبایست تمام بخش های آن را دانلود کرده و در نهایت با استفاده از برنامه ی پر کاربرد WinRar آن را به یک بخش تبدیل کرده و از آن به بهترین نحو استفاده کنید.آیا میدانید؟


3نفری دات آی آر

افزايش سايز فونتکاهش سايز فونت